Přehled našich služeb:

Poskytujeme širokou škálu služeb v oblasti kosmetcké péče, masáží a zábalů.

Popis poskytovaných masáží:

Čokoládová masáž a zábal

Horká čokoládová masáž je procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Po čokoládové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělý vzhled a péči o pokožku. Vůně čokolády bude jen třešničkou na dortu…

Medová masáž

Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Detoxikační masáž medem je vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří, nervových poruch a stavů neklidu. Detoxikuje, zlepšuje prokrvení, působí na reflexní body, vyhlazuje pokožku, nabíjí organizmus energií.

Masáž lávovými kameny – Hot Stones

Masáž horkými kameny zahrnuje široké spektrum užití s rozmanitými účinky.

Zlepšení prokrvování, posílení toku mízy, zlepšená látková výměna v tkáních, vylučování odpadních látek, uvolnění svalového napětí, použitelnost při problémech s klouby, bolestech zad, svalové kocoviny, uklidňující účinky při stresu, mírnění křečových svalů a potíží vyvolaných stresem (např. bolesti hlavy, nespavost, zažívací problémy), posílení imunitního systému.

Tento krátký seznam ukazuje těžiště masáže, nikoliv všechny možnosti.

Masáž Rekondiční

Rekondiční masáž je masáž, která prokrví a uvolní unavené zkrácené nebo ochablé svaly. Provádí se středním tlakem. Odstraní bolesti krční a bederní páteře. Uvolní unavené nohy a ruce. Je vhodná pro nesportovce nebo sváteční sportovce. Lidé s bolestí zad a šíje, unavené nohy.

Masáž Relaxační

Relaxační masáž je jemná masáž, která Vám navodí hluboké uvolnění, pomůže od stresu a působí zklidnění organismu.

Kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu

Masáž se provádí v délce třiceti až šedesáti minut, má vysoce regenerační účinky, vyhlazuje a hlavně zabraňuje tvorbě vrásek. Preventivně působí proti migrénám. Způsobuje hluboké uvolnění. Při pravidelné aplikaci má dlouhodobý účinek.

Masáž a lifting obličeje

Lifting obličeje je masáž obličeje, která patří k velice účinným úkonům v kosmetické péči. Během ošetření je třeba absolutního klidu. Mimické svaly obličeje mají být uvolněné, oči zavřené. Dobře působí na vrásky vzniklé únavou, které zmenšuje tím, že aktivuje výživu a zvyšuje tonus kůže, vyhlazuje vrásky a kontury. Pomáhá bránit stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje imunitní systém. Účinek masáže je trvalý jedině tehdy, provádí-li se pravidelně. Doporučuje se 8-10 szení 1x až 2x týdně.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy čerpá z obrovské mezigenerační tradice. Tato krásná masáž se v Indii praktikuje více než 4000let. Tato terapie pomáhá ulevit od bolestí hlavy, pomáhá při nespavosti, hučení v uších ale hlavně zklidňuje duši a odplavuje stres. Působí velmi příznivě na lidskou psychiku.

Anticelulitidová masáž

Je to velmi účinná masáž v boji proti celulitidě, podporuje formování postavy a zlepšení kvality pokožky a při únavě nohou. Anticelulididová masáž spočívá v hloubkovém promasírování problematických částí celého těla. Nejčastěji stehna a hýždě. Po této masáži se do pokožky vmasíruje olej obohacený ozonem. Ozon působí výborně proti celulitidě a má vysoký regenerační efekt.

Baňková masáž

Baňková terapie pomáhá při bolestech zad a kloubů. Při lokální aplikaci se baňky pokládají na bolestivá místa. Baňkování se však hojně využívá i v kombinaci s ostatními technikami jako vhodný doplněk. Odstraňuje bolesti páteře, bolest beder a kříže, uvolňuje spasmy(ztuhlé svaly), pomáhá při kloubních bolestech a artróze, detoxikuje organismus.

Vakuová masáž

Vakuová masáž je nejčastější procedura v boji proti celulitidě a vyhlazení pokožky. Vakuová masáž působí na tukové buňky, cévní i lymfatický systém. Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla čímž dochází k úbytku tukové tkáně a výraznému zeštíhlení. Silné prokrvení pokožky, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkoží. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla.

Těhotenská masáž

Těhotenská masáž má blahodárné účinky jak pro maminku, tak pro dítě. V prvních třech měsících těhotenství není těhotenská masáž vhodná, protoŽe plod je v nejchoulostivější fázi růstu. Dále se masáže naopak doporučujÍ. Jsou velmi příjemné a uvolňující, vzhledem k zátěži v bederní oblasti.

Kineziotejping

Je metoda, která se používá při léčení bolestí svalů, vazů a kloubů. Ať už se jedná o namožené, natažené, oslabené svaly. Různé otoky nebo bolesti kloubů. Touto metodou lze léčit rovněž bolestivé jízvy, stavy po ortopedických operacích a široké uplatnění nachází metoda u sportovců všech odvětví.

Dermo kosmetické ošetření OXY

Ošetření biodisponibilním kyslíkem dodá pleti správné množství kyslíku a stimuluje buněčnou regeneraci. Účinek spočívá v jeho působení na enzymatický systém buněk a aktivaci mitochondriálního dýchacího řetězce. Ošetřením odstraníme hlavní projevy stárnutí, docílíme okamžitého výsledku. Pleť je vitálnější, hydratovaná, vypnutá, projasněná a bez vrásek. Toto luxusní ošetření díky kvalitě a účinkům aktivních látek v kombinaci s nejmodernější technologií je určeno pro všechny typy pleti.

Péče o obličej

Dermokosmetika = dotyk medicíny v kosmetické péči, je ošetření prováděné přípravky, které respektují fyziologii lidské pokožky a jejich aplikace je v souladu s dermatologickými zásadami. Dermokosmetika prochází před vlastní distribucí náročnými lékařskými a dermatologickými testy. Je určena pro profesionální použití v kosmetických salónech a ambulancích. Dermokosmetiku doporučuje a používá kosmetička, která je vyškolena lékaři, dermatology či kosmetičkami s odborným zdravotním vzděláním. Dermokosmetika je určena pro všechny typy pleti a zaměřuje se převážně na zralou a povadlou pleť na vrásky či různé defekty na obličeji jako jsou – jizvy, pigmentace, kuperóza, akné atd…

Pěstící kosmetika

Každá pleť potřebuje péči. K péči o pleť je potřeba přistupovat individuálně dle jejích potřeb. Navrací se pleti její přerozená schopnost regenerace, aktivují se ochranné funkce a zpomalí proces stárnutí. Cílem je pleť uzdravovat a udržovat jí zdravou a krásnou.

Mezoterapie

Mezoterapie je velmi oblíbený a vyhledávaný zákrok, který vyvolá přirozenou tvorbu kolagenu a nových buněk. Zvyšuje hydrataci pokožky a doplňuje její základní stavební látky. Díky tomu dochází k vypnutí kůže a vyrovnání vrásek. Ošetření je ambulantní, po ošetření klient odchází a je poučen o dodržování určitých zásad. Je to velmi účinný anti-agingový zákrok, při kterém se regenerační a výživné roztoky aplikují přímo do pokožky. Jedná se o minimální invazivní metodu.

Mezoterapie:

Bioceutika

Jedná se o výrobky nové generace vysoké dermatologické aktivity. K jejich výrobě se používají pouze látky, u nichž je vědecky prokázaná účinnost a jejichž biochemický mechanismus působí na různé typy kožních buněk. Efektivně působí na strukturální změny u orgánu kůže a podkoží. Mají třífázový účinek. Působí na rohovou vrstvu, střední vrstvu a na derma. Po celý den působí do dostatečné hloubky a tím zajistí pleti stav svěžesti, hydratace, vypnutí a vyrovnání. Působí spolehlivě na akné, kuperózu a zánětlivé procesy.

Dornova metoda

Jedná se o velmi účinnou techniku. Dornova metoda vyrovná statiku celého těla a pomáhá při řadě potíží, jako jsou bolesti zad, kyčlí, kolen a hlavně při rozdílné délce končetin (pokud se nejedná o vrozenou vadu).

Breussova masáž

Breussova masáž se řadí mezi velmi příjemné a uvolňující masáže. Je to účinná a jemná metoda působící na nervový systém a pohybový aparát. Efektivně doplňuje Dornovu metodu. Breussova masáž se výborně hodí pro uvolnění a prevenci problémů páteře. Ploténky po masáži optimálně reagují a nabíjí se energií. Následuje pocit protažení a srovnání páteře.

Parafín

Parafín je speciální vosk, obohacený o vitamín E. Prohřívá svaly a klouby, uvolňuje krevní oběh a otevírá póry pro jejich snadnější čištění. Během působení parafínu dochází k uvolnění svalů a kloubů. Proto se také často používá při rehabilitacích.
Používá se také pro zjemnění pokožky rukou, loktů, kolen a nohou.
Po parafínové lázni je pokožka hladká, jemná a zbavená odumřelých buněk a suché kůže.
Jeho účinky jsou jak zdravotní tak estetické.

P-SHINE

Je to stará Japonská technika péče o přírodní nehty, která vychází z dávné historie japonských předků. Tato manikúra je vhodná pro většinu nehtových skupin:

Kůra podporuje prokrvení nehtové ploténky a lůžka a tím i zdravého růstu i vzhledu nehtů. Hlavními složkami p-shinu je včelý vosk a křemičitá hlinka. Dále obsahuje jemné parafíny, panthenol, vitamíny A,E,H a provitamíny 3P.
Provádí se zaleštěním vosku do přírodních nehtů. Po aplikaci mají nehty vysoký lesk a skvělý vzhled. Doba ošetření touto metodou trvá přibližně 30 až 50 minut.
Doporučená příští návštěva je 2 až 3 týdny.
Nehty se doporučují lakovat i odlakovat za 2 až 3 dny po aplikaci.

Chemický peeling kyselinou glykolovou

Tato stimulace k obnově epidermis začíná odstraněním odumřelých buněk prvních vrstev pokožky, která je nějakým způsobem poškozena. Chemický peeling kyselinou glykolovou spolu s přípravky pro domácí ošetření mohou být použity k nápravě nedostatků jako např.: matná, popelavá, zarudlá, oteklá, bledá, nečistá, suchá, nepravidelně pigmentovaná, unavená, pórovitá nebo vrásčitá pokožka.

AHA chemický peeling

Omlazení pomocí 30% ovocných kyselin.
Patří k nejstarším metodám intenzivní péči o pleť, která je na pomezí klasické medicíny a kosmetiky. Základy pro tuto metodu položili pře více než 5000 lety Egypťané, kteří používali pro zjemnění pleti kyselé ovocné šťávy, nebo kyselinu mléčnou. Dnes přípravky AHA peeling představují nejmodernější profesionální způsob ošetření pleti. Jsou vysoce účinné při odstranění kosmetických defektů, jako je trudovitost po akné, vyhlazení vrásek, hyperkeratóza (nadměrné rohovatění kůže), nebo pigmentové skvrny. Chemický peeling dostává do hloubky pleti chemickou látku, která primárně rozdráždí pleť. Kůže se začíná olupovat, objevuje se nová tkáň, která nahrazuje starou, poškozenou a zbavuje se kosmetických defektů kůže. Chemický peeling omlazuje pleť nejen vizuálně, ale také biologicky, vaše pleť bude krásnější, zářivější a mladší.

Galvanizace, galvanická žehlička na vrásky


Kdo to vyrábí?
Tento luxusní výrobek k nám na trh přivádí americká firma NU SKIN, která svou unikátní technologií patří mezi deset nejpřednějších společností v kosmetickém odvětví. Přesvědčte se sami, protože jediné co zjistíte, bude, že to je úžasné.

Jak to funguje?
Galvanický proud působí do všech vrstev kůže, způsobí tam elektromagnetické pole, tím vznikne vibrace a uvolní se nečistoty, které se žehličkou vytáhnou ven z pleti. Současně pracuje s bazální vrstvou, která je posazena na škáře a podpoří i štěpení buněk. Pleť se donutí pracovat. Obnova pleti trvá u ženy starší 25 let 28 dní.

Dermo kosmetické ošetření speciál

Oxyceutical - obličejové ošetření silná energie pro buněčnou obnovu a kompaktnější pleť.
Hyaluron plumping - neinvazivní obličejové ošetření, které pomocí kyseliny hyaluronové zajistí zhutnění a zvýšení objemu pleti. Vyplní šířku a hloubku vrásek včetně mimických linií.
Mezoterapie kombinovaná – mesoceuticlab - obličejová neinvazivní mezoterapie.